
Creative Design Firefly Tree Chandelier for Staircase/Foyer/Villa/Hotel/Restaurant
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Glass, Brass |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Luxury |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 10㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Bedroom |
| Hanging Method | Wires |
| Warranty |
3 Years 90 days no reason to return |
Original: $5,369.00
-65%$5,369.00
$1,879.15More Images


Creative Design Firefly Tree Chandelier for Staircase/Foyer/Villa/Hotel/Restaurant
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Glass, Brass |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Luxury |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 10㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Bedroom |
| Hanging Method | Wires |
| Warranty |
3 Years 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Glass, Brass |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Luxury |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 10㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Bedroom |
| Hanging Method | Wires |
| Warranty |
3 Years 90 days no reason to return |























