
Luxury Colorful Crystal Chandelier for Living Room
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Metal, Crystal |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Light Source | E14 |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Canopy | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-25㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Dining room/Living Room |
| Hanging Method | Rod |
| Wire Length | Non-adjustable |
| Warranty |
3 Years 90 days no reason to return |
Original: $3,899.00
-65%$3,899.00
$1,364.65More Images


Luxury Colorful Crystal Chandelier for Living Room
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Metal, Crystal |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Light Source | E14 |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Canopy | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-25㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Dining room/Living Room |
| Hanging Method | Rod |
| Wire Length | Non-adjustable |
| Warranty |
3 Years 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Metal, Crystal |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Light Source | E14 |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Canopy | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-25㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Dining room/Living Room |
| Hanging Method | Rod |
| Wire Length | Non-adjustable |
| Warranty |
3 Years 90 days no reason to return |





















