
Modern Brass Branch Ceramics Flower Chandelier for Stylish Living Room Hotel and Restaurant
Modern Brass Branch Ceramics Flower Chandelier for Stylish Living Room Hotel and Restaurant
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Brass, Ceramics |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Modern |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Hotel/Restaurant |
| Hanging Method | Wires(Customized) |
| Warranty | 3 years |
Original: $5,865.00
-65%$5,865.00
$2,052.75More Images
















Modern Brass Branch Ceramics Flower Chandelier for Stylish Living Room Hotel and Restaurant
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Brass, Ceramics |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Modern |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Hotel/Restaurant |
| Hanging Method | Wires(Customized) |
| Warranty | 3 years |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Brass, Ceramics |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Modern |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Hotel/Restaurant |
| Hanging Method | Wires(Customized) |
| Warranty | 3 years |























