
Modern Crystal Chandelier for Dining Room, Black Luxury Round Tree Branches Design
| Material | Crystal, Metal (Black Finish) |
| Style | Modern, Luxury, Tree Branches |
| Fixture Height | Adjustable |
| Bulb Type | LED (compatible) |
| Voltage | 110-120V |
| Diameter | 47.2 inches |
| Color | Black |
| Installation Type | Ceiling Mounted |
| Room Type | Dining Room, Living Room, Hallway, Foyer |
| Light Source | E12 Base Bulbs (not included) |
Original: $311.50
-65%$311.50
$109.02More Images







Modern Crystal Chandelier for Dining Room, Black Luxury Round Tree Branches Design
| Material | Crystal, Metal (Black Finish) |
| Style | Modern, Luxury, Tree Branches |
| Fixture Height | Adjustable |
| Bulb Type | LED (compatible) |
| Voltage | 110-120V |
| Diameter | 47.2 inches |
| Color | Black |
| Installation Type | Ceiling Mounted |
| Room Type | Dining Room, Living Room, Hallway, Foyer |
| Light Source | E12 Base Bulbs (not included) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Crystal, Metal (Black Finish) |
| Style | Modern, Luxury, Tree Branches |
| Fixture Height | Adjustable |
| Bulb Type | LED (compatible) |
| Voltage | 110-120V |
| Diameter | 47.2 inches |
| Color | Black |
| Installation Type | Ceiling Mounted |
| Room Type | Dining Room, Living Room, Hallway, Foyer |
| Light Source | E12 Base Bulbs (not included) |























