
Modern Luxury 3-Tier Crystal Beads Knitmesh Chandelier in Champagne Gold Finish for Living Room
Modern Luxury 3-Tier Crystal Beads Knitmesh Chandelier in Champagne Gold Finish for Living Room
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystal, Stainless Steel |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Luxury |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room |
| Hanging Method | Wires(Adjustable) |
| Warranty | 3 years, 90 days no reason to return |
Original: $3,369.00
-65%$3,369.00
$1,179.15More Images




Modern Luxury 3-Tier Crystal Beads Knitmesh Chandelier in Champagne Gold Finish for Living Room
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystal, Stainless Steel |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Luxury |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room |
| Hanging Method | Wires(Adjustable) |
| Warranty | 3 years, 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystal, Stainless Steel |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style | Luxury |
| Light Source | LED |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15㎡-30㎡ |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room |
| Hanging Method | Wires(Adjustable) |
| Warranty | 3 years, 90 days no reason to return |





















